Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Welcome to the Kunena forum!

Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
We welcome all new members and hope to see you around a lot!
  • Page:
  • 1

TOPIC: Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep medyczny - Łóżka szpitalne – ELMEDICA

Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep medyczny - Łóżka szpitalne – ELMEDICA 2 months 1 week ago #452318

  • ywagaz
  • ywagaz's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 1
  • Karma: 0
Wysoka jakość - Sprzęt medyczny - Sklep www - Aparaty KTG – ELMEDICA - www.elmedica.com.pl
Serwis spirometry
Chcemy, abyś czuł się komfortowo i bezpiecznie przy każdym zakupionym towarze .
Jesteśmy dumni z naszej doskonałej obsługi interesantów, szerokiej wiedzy o produktach i dużego wyboru produktów. Jesteśmy firmą rodzinną, jesteśmy zaangażowani w kontynuowanie wyjątkowej osobistej obsługi, do której przyzwyczaili się nasi interesanci. Nadal dostosowujemy się do naszej ciągle zmieniającej się branży i jesteśmy zaangażowani w pracę dla naszych orbiorców. Zajmujemy się naprawami urządzeń szpitalnych od wielu lat. Zachęcamy do działania inne firmy serwisowe abyśmy mogli wymieniać się wspólnie wiedzą i doświadczeniem. Nasi pracownicy wielokrotnie uczestniczyli w zagranicznych szkoleniach, bezpośrednio u dystrybutorów określonego sprzętu. Sięgając po wiedzę u źródła mając możliwość błyskawicznego działania co przekłada się na skrócenie czasu naprawy usterki u klienta. Mamy dostęp do części zamiennych oferowanych przez nas produktów. W przypadku wydłużających się napraw dajemy klientowi sprzęt dodatkowy aby nie zakłócać jego codziennych zadań. Zapraszamy do współpracy z nami.

www.elmedica.com.pl/aparaty-ekg-elektrokardiografy
www.elmedica.com.pl/aparaty-ktg-kardiotokografy
www.elmedica.com.pl/kardiomonitory
www.elmedica.com.pl/koncentratory
Serwis wózków reanimacyjnych
Korporacja Elmedica działająca na rynku usług serwisowych aparatury medycznej od ponad 10 lat stara się dostarczać usługi serwisowe sprzętu na wysokim poziomie. Zapraszamy do działania z nami. Oferujemy serwis wózków szpitalnych, anestezjologicznych, wielofunkcyjnych oraz zabiegowych. Za każdym razem dokonujemy wpisu do paszportów szpitalnych. Nasze usługi wykonywane są w siedzibie klienta. Nasze rynkowe ceny usług naprawczych przyciągnęły już wielu klientów. Chcesz być jednym z nich zadzwoń do nas. Naszą wizją jest zapewnienie szpitalom i innym placówkom prywatnym działania sprzętu. Dokonujemy przeglądów gwarancyjnych, pogwarancyjnych, świadczymy usługi serwisowe sprzętu, naprawiamy usterki.

www.elmedica.com.pl/pulsoksymetry
www.elmedica.com.pl/chlodziarka-na-leki
www.elmedica.com.pl/lozka-szpitalne
www.elmedica.com.pl/defibrylatory
Holter ciśnienia
Badanie holterem ciśnienia jest badaniem kardiologicznym. Polega na badaniu czynności elektrycznej serca w długim okresie czasu. Czas badania to minimum 24 h. Dzięki badaniu mamy możliwość wykrycia zaburzeń rytmu serca, zmian niedokrwiennych. Kolejnymi zmianami, które można wykryć dzięki badaniu jest wykrywanie pauz w pracy serca, które wystąpią w trakcie rejestracji. Wykonując często badania holterem ciśnienia mamy możliwość wykryć przyczynę lub monitorować leczenie chorób serca. Zwykłe badanie EKG trwa parę minut i przez ten czas rejestruje się pracę serca. Nie zawsze jednak w tak krótkim czasie udaje się zapisać pojawiające się okresowo w ciągu dnia odchylenia. Nasza korporacja oferuje holtery EKG od 8 lat.

www.elmedica.com.pl/szafki-przylozkowe
www.elmedica.com.pl/ssaki-medyczne
wózek do przewozu chorych
wieszak kroplówki
Fotel do dializ DC14 został zaprojektowany do dializy, onkologii, chemioterapii, rehabilitacji, i transfuzji krwi. Fotel składa się z trzech podstawowych części: oparcia pleców, siedziska i podnóżka. Fotel jest wyposażony cztery ustawienia za pomocą pilota przewodowego:
- regulacja wysokości,
- regulacja piodparcia,
- regulacja pozycji Trendelenburga i anty-Trendelenburga,
- regulacja segmentu nóg.
Fotel dzięki konstrukcji kolumnowej, braku trudno dostępnych powierzchni umożliwia bezproblemową skuteczną dezynfekcję. Wygodne materace pozwalają na wygodne siedzenie pacjenta przez dłuższy okres czasu /wystarczające na komfortowe przebywanie pacjenta podczas kilkugodzinnej terapii. Wieszak kroplówki dodawany jest do każdego fotela bez dodatkowej opłaty.
Fotel jest pokryty łatwo zmywalnym wodoodpornym materiałem skóropodobnym. Fotel posiadawyposażony jest w poduszkę o dobrze spasowanej, a przez to prostszą w utrzymaniu jej w czystości. Fotel DC14 posiada lepko sprężyste pianki poliuretanowe – dzięki czemu jest bardzo wygodny.

wózki zabiegowe
szafy lekarskie
Wieszak na kroplówki model „C”

Stojak na kroplówkę typ C oparty jest na pięcionogu. Górna część stojaka wykonana została ze stali nierdzewnej, natomiast dolna część pięcioramienna wykonana jest z bardzo wytrzymałego. Posiada 2 koła blokowane w celu zatrzymania całego stojaka-a pięć kółek sprawia że stojak jest bardziej stabilny niż stojaki oparte tylko na czterech kołach. Stojak z czterema hakami na kroplówkę.

wózek do przewozu zwłok
komora chłodnicza na zwłoki
lampy bakteriobójce
Łóżko szpitalne dwusegmętowe B-21

Łóżko zostało stworzone w oparciu o wysokie wymagania rynku medycznego. Wyprodukowane jako łóżko dla szpitali i klinik oraz samych pacjentów. Łóżka B-21-2, spełniają zakres personelu szpitalnego w zakresie obsługi a dla chorego są wygodne w użytkowaniu. Obudowa łóżka wyprodukowana jest z metalu malowana farbą proszkową. Barierki boczne wykonane są z aluminium – opuszczane w dół. Szczyty głowy i nóg wykonane z tworzywa ABS. Lóżko wyposażone w cztery koła z czego 2 posiadają blokadę jezdną. Kąt pochylenia segmentu oparcia pleców ruchome za pomocą mechanizmu śrubowego. Kolor profili metalowych – szary szpitalny.
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.118 seconds
 

Login
Latest update on aryains

Latest Events

Insurance RSS Feeds