Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Welcome to the Kunena forum!

Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
We welcome all new members and hope to see you around a lot!
  • Page:
  • 1

TOPIC: Cennik przeprowadzek

Cennik przeprowadzek 1 month 4 days ago #37351

Wynajęcie jednego auta z kierowcą, który pomoże nam w przenoszeniu i załadowywaniu pudeł to koszt ok. zł za godzinę. Przy pomocy 2 pracowników stawka wzrasta do ok. zł za godzinę, przy trzech do okay. zł za godzinę, a przy czterech pomocnikach i dwóch autach nawet do 200 zł za godzinę. Zapłacić musimy dodatkowo za dostarczane nam specjalnie wzmacniane pudła i materiały do pakowania.
Zleca taxi bagażowe pisze na bogu.
Firma przeprowadzkowa w Warszawie realizuje swoje działania z zachowaniem terminowości. Działamy szybko i sprawnie aby każda zlecenie zostało zakończone jak najszybciej jest to możliwe. Rzetelne planowanie zlecenia pozwala nam na odpowiednie dostosowanie czasu. Liczba potrzebnych pracowników dostosowywana jest indywidualnie do wielkości zlecenia. Przeprowadzki firm firmy traktowane są u nas z niezwykłą starannością, dbamy aby całość realizacji została ukończona na czas.
Na stanie posiadamy również pojazdy do przewozu przedmiotów o nietypowych gabarytach. W naszej ofercie dostępne są ponadto te dedykowane do logistyki miejskiej, które sprawdzą się do mniejszych przeprowadzek. Dzięki różnym rodzajom aut możemy realizować wszystkie zamówienia, zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, w dodatku bardzo tanio. Dzięki zastosowaniu mat antypoślizgowych w naczepie nie trzeba obawiać się o zniszczenie mienia. Z kolei nasz doświadczony i wyspecjalizowany w dziedzinie przeprowadzek i transportu mebli zespół pracowników zawsze służy fachową poradą i pomocą podczas trwania usług.
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.170 seconds
 

Login
Latest update on aryains

Latest Events

Insurance RSS Feeds