Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Welcome to the Kunena forum!

Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
We welcome all new members and hope to see you around a lot!
  • Page:
  • 1

TOPIC: www.euro-medical.com.pl - Wysoka jakość - Aparatura Medyczna - Sklep internetowy - Łóżka szpitalne

www.euro-medical.com.pl - Wysoka jakość - Aparatura Medyczna - Sklep internetowy - Łóżka szpitalne 1 month 5 days ago #37350

  • ubolikaj
  • ubolikaj's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 1
  • Karma: 0
www.euro-medical.com.pl - Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep www - Aparaty KTG - aparat ekg
www.euro-medical.com.pl - OFERUJEMY:
Aparaturę medyczną: Aparaty USG i Ssaki szpitalne oraz Pulsoksymetry, Detektory Tętna Płodu a także Sprzęt medyczny: Wózki reanimacyjne i Wózki do przewozu zwłok a także Fotele do chemioterapii, Stanowiska do pobierania krwii oraz Szafy lekarskie – Zachęcamy

kardiomonitor
pulsoksymetry
Świadczymy usługi serwisowe urządzeń dostępnych na rynku Polskim. Zapewniamy wysoki poziom serwisowy sprzętu medycznego oraz bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy przygotowani do naprawy urządzeń zaawansowanych technologicznie, jak również tych starszych. Prowadzimy opcję korzystania z aparatury zastępczej na czas naprawy Państwa urządzeń w naszym serwisie. Współpracujemy z placówkami służby zdrowia, jak również użytkownikami indywidualnymi w rejonie całego kraju. Ponadto oferujemy Państwu: naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne, przeglądy techniczne, konserwacje, aparaty na zastępstwo. Zapewniamy Klientom sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz możliwość dostępu do części zamiennych. Zakupienie aparatu w naszej firmie nie kończy się na zawarciu zakupu. Sprzęt, który kupujecie jest bezpłatnie dowożony przez naszych serwisantów na wskazane adres i tam instalowany. Podczas instalacji wdrażamy system oraz prowadzimy szkolenie aplikacyjne. Serwisańci są do Państwa dyspozycji, aby móc zapewnić dobrą i sprawną pomoc w przypadku uszkodzenia, awarii lub konserwacji użytkowanego sprzętu.
pompa infuzyjna
aparat ktg
fotel do dializ
fotal ginekologicnzy
holter ekg
koncentrator tlenu
Naprawiamy aparaty medyczne takie jak: fizykoterapia, elektrokardiografy, aparaty KTG, aparaty do mierzenia ciśnienia krwi, stetoskopy, lampy bezcieniowe oraz bakteriobójcze, sterylizatory, fotele ginekologiczne, wirówki laboratoryjne, ssaki elektryczne, inhalatory, mały sprzęt medyczny. Wykonujemy głowice, przewody i nietypowe akcesoria do urządzeń medycznych. Wykonujemy przeglądy techniczne. Wystawiamy orzeczenia techniczne o sprawności sprzętu. Zakładamy dokumenty techniczne. Oferujemy Serwis urządzeń zarówno w gabinecie jak i w siedzibie firmy. Czas reakcji na zgłoszenie wynosi 48 godzin i w przypadku drobnych usterek rozpoznanie i próba ich naprawienia podejmowana jest na miejscu w gabinecie. W przypadku poważniejszej awarii oraz kiedy wymagane jest ściągnięcie części zamiennych, naprawa przeprowadzany jest w siedzibie firmy. Dostawa realizowany jest przez naszą firmę bądź w przypadku mniejszych urządzeń przez firmę kurierską DHL. Pracujemy na terenie krajowym, oraz przyjmujemy do naprawy urządzenia przesyłane bezpośrednio do siedziby sewisu. Przed wysyłką sprzętu do naprawy albo przeglądu proszę skontaktować się z nami e-mailowo lub telefonicznie. Współdziałamy z autoryzowanymi serwisami producentów aparatury medycznej.
lozko porodowe
lozka szpitalne
parawan lekarski
spirometry
ssaki medyczne elektryczne
Sklep Medyczny Euro-Medical Naszą misją jest wspomaganie tych, którzy dają pomoc, dlatego oferujemy sprzęt medyczny. Szeroki asortyment wyrobów do kompleksowego wyposażenia przychodni oraz prywatnych gabinetów, Spa, do ratownictwa medycznego, jak również sprzęt do użytku domowego, stosowany m.in. podczas opieki nad chorym. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt medyczny niezbędny do wykonywania leczenia i zabiegów z zakresu wszystkich dziedzin medycyny.
wieszaki kroplówki
szafa medyczna
szafka przyłóżkowa
wózek anestezjologiczny
wózek do przewożenia chorych na leżąco
Szafka przyłóżkowa SM 01X
Korpus szafeczki wykonany z blachy i profili stalowych pokrytych farbą proszkowąoferowanych w kilku odcieniach.
- szafka dwustronna posiada w 1 szufladę i1 komorę zamykaną drzwiami.
- między szufladą a komorą wolna przestrzeń na dodatkowe rzeczy chorego
- rączki w szafce metalowe
- szuflada na prowadnicach kulkowych, umożliwia otwierane w dwie strony
- jedna wyciagana półka wewnątrz zamykanej komory
- szafka usadzona na 4 kółkach o średnicy 50 milimetrów z bieżnikiem nie brudzącym , 2 koła z blokada indywidualna
- blaty szafeczki z płyty laminowanejczy tworzywa. Kolorystyka do uzgodnienia.


wózek reanimacyjny
wózek tronsportowo kąpielowy
wózek zabiegowy
wózek do transportu zwłok
Kardiotokograf Bistos BT-300 specjalnie dostosowany domobilnegopacjenta. Monitoring płodu i ciężarnej matki - ciąża bliźniacza lub pojedyncza. Aparat KTG użyteczny do przeprowadzania badań płodu na każdym stadium ciąży - w tym monitorowanie przed rozwiązaniem i w trakcie rozwiązania - monitoring matki i płodu.
www.holter-cisnienia.euro-medical.pl/
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.271 seconds
 

Login
Latest update on aryains

Latest Events

Insurance RSS Feeds